Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Sorularınız mı var?

Sık sorulan sorular (SSS) sayfamız, size M.D Hazır Giyim ve gömlek üretimi süreçleri hakkında daha fazla bilgi sağlamak ve potansiyel sorularınıza yanıt vermek amacıyla oluşturulmuş bir kaynaktır. Ancak burada yer almayan özel sorularınız varsa veya daha fazla ayrıntıya ihtiyaç duyuyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmak ve ihtiyacınız olan bilgiyi sağlamak için buradayız.

Evet, etiketlerden düğmelere kadar her şeyi sizin markanız için özelleştirebiliriz.

Evet kadın ve çocuk gömlekleri üretimi yapmaktayız.

M.D Hazır Giyim, gömlek imalatının yanı sıra kumaş tedariği ve üretimi, markanıza özel etiket, düğme, aksesuar tasarlayıp ürettirilmesi ve lojistik hizmetleri de dahil olmak üzere tüm aşamaları gerçekleştirmektedir. (Müşterilerimizle sıklıkla FOB lojistik yöntemini kullanarak çalışmaktayız.)

Evet, dilediğiniz kumaş, aksesuar ve desenlerle hedef pazarlarınıza özel tasarımlarla gömleklerinizi ürettirebilirsiniz.

Sipariş süreci, tasarım aşamasından başlayarak, kumaş seçimine ve üretimden teslimata kadar bir dizi adımı içerir. Size özel bir ürün oluşturmak için adım adım rehberlik ediyoruz.

Tercih ettiğiniz tüm beden aralıklarında ve desenlerde üretim yapabiliriz.

Evet, üretmek istediğiniz ürünün tasarımına ve miktarına bağlı olarak yaklaşık 10 gün içerisinde numune talebinde bulunabilirsiniz. Numune maliyeti üretim maliyetinin yaklaşık 3-4 katı kadar olabiliyor.

Renk başına 100 adet.

Evet, müşterilerimizin talep ettiği her türlü kumaş ve kumaş içeriği ile üretim yapmaktayız.

Ürünlerinizi özelleştirmek için tasarım ekibimizle işbirliği yapabilirsiniz. Özel etiketler, düğmeler, baskılar ve nakış gibi bir dizi özelleştirme seçeneği sunuyoruz.

Ürünlerinizin tamamlanma süresi, ürünlerinizin işçiliğine, sipariş miktarına ve kumaş tedarik süreçlerine bağlı olarak 4-12 hafta arasında değişmektedir.

Ödemenin %50’si peşin, kalan tutar ürünleriniz yüklemeye hazır olduğunda ödenmelidir.

Evet, üretim ve ihracata yönelik uluslararası gerekliliklere uygun sertifikalarımız bulunmaktadır. Bunlar ISO10002, ISO14001, ISO45001 ve ISO9001’i içerir. BSCI sürecimiz devam etmektedir. 

Evet, gömlek imalatının yanı sıra iş kıyafetleri ve iş gömlekleri de üretip birçok ülkeye ihraç etmekteyiz.

Evet, bir randevu planlamak için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.